Haber

Açıklığa kavuşmuş! Popstar Mehtap’ın Seda Sayan hakkındaki iddiası gündem oldu!

Seren Serengil’in programına konuk olarak katılan Popstar’ın eski yarışmacısı Mehtap Yılmaz’ın Seda Sayan hakkında ortaya attığı iddia gündem oldu.

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=6vBSy…

Popstar yarışmasında farklı yorum ve konuşma tarzıyla dikkat çekmeyi başaran ve program sonrasında müzik kariyerine devam eden Mehtap Yılmaz, Seren Serengil’in programında sürpriz iddialarda bulundu.

Programda Seren Serengil, Mehtap Yılmaz’a, “İlginç bir şey duydum; Seda Sayan Kanal D’de program yapıyordu ve o sırada Seda Sayan’ın karşısında ya Star’dan ya da Show’dan teklif aldınız…” , Seda Sayan’la ilgili bir detayı anlattı.

Yılmaz, “Star’da saat tam tersi ve bilmediğin bir şey var, hemen yanındaki stüdyo onunkinden daha büyük… Bundan sonra ne kadar mutluyum, anlaşınca imza atılacak” dedi. İmzaladım, Stelyo abiyi aradım, ‘Dur, telefonu kapat ve evime gel’ dedi. “Toplandık ve gittik. Ona o kadar güveniyorum ki sözleşmeyi imzaladım.” dedi.

‘Yayınınıza geldiğimde bunu konuşamadım… Çünkü Sinan abi orada ama kariyerimi sabote edenler var orada… Bunu tüm Türkiye duysun…’

“Bundan sonra ne olursa olsun, gel Artı Sinema ile yapalım, imzalama dedi. O zamanın parasıyla bana 40 bin TL verdiler, hiçbir yere gitmeyeceksin dediler. Unutturacaklar” , onlara güveniyorum, 6 ay ekranlarda olmayacaksın diye beni gönderirler…” dedi.

Seda Sayan’ın yolunu kestiğini iddia eden Mehtap Yılmaz, “Çok zaman geçti, arkadaş gibiyiz ama program yok, Seda Sayan’la bir yerde tanıştık, Stello beni görünce girmedi. Dedim. Seda’ya, ‘Beni aldı ve menajeri imza attı.’ “Beni ilgilendirmez” dedi ve “Allah’ın benim hakkımı almasını dilerim” sözleriyle bombayı patlattı.

haber-doganhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu