Haber

Manisa MASKİ yılın son ‘Kaymakam Başkanları’ toplantısını yaptı

MANİSA (İGFA) –Manisa Su ve Kanalizasyon İşletmesi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Manisa’yı daha yaşanabilir bir kent haline getirme vizyonu doğrultusunda aylık olarak ilçe muhtarları toplantılarını sistemli bir şekilde gerçekleştirerek hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor.

Bu kapsamda 2022 yılının son bölge muhtarları toplantısı, Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Erman Aydınyer, daire başkanları, ilgili şube müdürleri ve ilçe amirlerinin katılımıyla online olarak gerçekleştirildi. Toplantıda il genelinde yapılacak yatırımlar değerlendirilirken, hizmetlerin vatandaşa ulaştırılmasında yapılacak çalışmalar üzerinde duruldu.

Online ilçe muhtarları toplantısında açıklamalarda bulunan MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün vizyonu doğrultusunda 17 ilçeye eşit hizmet anlayışı ile çalışıyoruz ve 1.088 mahalle. İl genelinde gerçekleştirdiğimiz önemli yatırımları vatandaşlarımıza ulaştırmak için ekip arkadaşlarımız eşliğinde gece gündüz çalışıyoruz. Kaymakamlarımızla mesai kavramı gözetmeksizin düzenli olarak bir araya gelerek çalışmalarımızı yakından takip ediyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu