Haber

Sol Parti Myk Üyesi Ozan Sürer: Tüm Halkımızı Depremzedelerimizle Dayanışma İçin Harekete Geçmeye Çağırıyoruz

Sol Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyesi Ozan Sürer, Malatya’nın deprem bölgesinde yaptığı konuşmada, “Depremin etkilerinin çok olduğu şehirlerde dayanışma faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Herkesle dayanışma duygularımızı ifade etmek için seferberlik talebimizi burada bir kez daha ifade ediyoruz. halkımız, depremden etkilenen vatandaşlarımız.”

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen iki büyük depremin ardından Malatya’da da dayanışma faaliyetleri yürüten SOL Parti, tüm halkı dayanışma faaliyetlerini güçlendirmeye davet etti. SOL Parti MYK Üyesi Ozan Sürer şunları söyledi:

“Depremin en çok vurduğu illerden biri olan Malatya’dayız. Kötü düzen tüm toplumun üzerine bir kabus gibi çökmüştü. Şimdi bu kabusun yıkıntıları altındayız. SOL Parti olarak, devrimciler olarak bizler elimizden gelen bütün imkanları seferber ettik ve yurdun dört bir yanında seferberlik duygusuyla halkımıza destek olduk.Onun yaralarına bir nebze olsun merhem olmak için Malatya’dayız.

Depremin birçok etkisinin olduğu şehirlerde dayanışma faaliyetlerine devam ediyoruz. Malatya’nın Paşaköşkü semtindeyiz. Dayanışma merkezi oluşturduk. Yardım ve dayanışmamızı köylere bire bir iletmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hala büyük eksiklikler var. Bu nedenle depremzede olan tüm halkımız ve vatandaşlarımızla dayanışma duygularımızı ifade etmek için seferberlik talebimizi bir kez daha dile getiriyoruz.”

Kaynak: ANKA / Günümüz

kocaali-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu